Huncalife Nature Sarımsaklı Şampuan ve Saç Bakım Maskesi

Huncalife Nature Sarımsaklı Şampuan ve Saç Bakım Maskesi

huncalife sarımsaklı şampuan ve saç bakım maskesi

Huncalife Nature Sarımsaklı Şampuan Ürün Açıklaması

İçeriğindeki sarımsak özü ile saçlarınıza hacim vererek, güçlenmesine yardımcı olur. Saçlarınızı yeniler ve saç uçları kırıklarının azalmasını, saçlarınızın tel tel uçuşmamasını sağlar. Düzenli kullanımda saç dökülmesini önlemeye yardımcı olur. Tüm saç tipleri için uygundur. İçeriğinde SLS, SLES, Paraben, Parafin bulunmaz.

Ürün Kullanımı

Saç sıklığınıza göre yeterli miktarda ürünü su ile ıslattığınız saçlarınıza dökünüz. Saç diplerine parmak uçlarıyla masaj yaparak uygulayıp, ardından durulayınız. İstenilen sıklıkta kullanılabilinir.

Huncalife Nature Sarımsaklı Saç Bakım Maskesi Ürün Açıklaması

İçeriğindeki sarımsak özü ile saçlarınızın daha güçlü ve daha sağlıklı görünmesinde katkıda bulunur. Saçlarınıza doğal parlaklık verip, saçı ağırlaştırmadan nemlendirmesini destekler. Düzenli kullanımda saçlarınıza hacim vermeye yardımcı olur.

Ürün Kullanımı

Şampuan kullanımının ardından durulanmış ve ıslak saça uygulayıp, parmaklarınızla masaj yaparak tüm saçınıza yediriniz. Özellikle saç uçları ve problemli bölgelere yoğun sürmeye dikkat ediniz. Ortalama 3 dakika beklettikten sonra bol su ile durulayınız.