Huncalife Nature Zeytinyağlı Şampuan ve Saç Bakım Maskesi

huncalife nature zeytinyağlı şampuan ve saç maskesi

Huncalife Nature Zeytinyağlı Şampuan Ürün Açıklaması

Olea Europaea Extraction Teknolojisi ile üretilen Huncalife Nature Zeytinyağlı Şampuan, saçlarınızın nem dengesini koruyarak, kolay şekil almasına ve sağlıkla ışıldamasına katkıda bulunur.  İçeriğinde SLS, SLES, Paraben, Parafin bulunmaz.

Ürün Kullanımı

İstenilen sıklıkta uygulanabilen Huncalife Nature Zeytinyağlı Şampuanı, saç diplerine parmak uçlarıyla masaj yaparak saçlara dağıtmanız saç köklerinde kan dolaşımını arttırıp saçlarınızın daha sağlıklı ve parlak görünmesine yardımcı olacaktır.

Huncalife Nature Saç Bakım Maskesi Ürün Açıklaması

Olea Europaea Extraction Teknolojisi ile üretilen Huncalife Nature Zeytinyağlı Saç Bakım maskesi, saçı ağırlaştırmadan nemlendirmesini destekler. Gün içinde saç köklerinin maruz kaldığı zararlı dış etkenlere karşı korur ve düzenli kullanımda saçı kökten uca onararak parlak, sağlıklı, bakımlı ve hacimli saçlara kavuşmanızı sağlar. Kuru ve yıpranmış saç tipleri için uygundur. İçeriğinde Paraben, Parafin bulunmaz.

Ürün Kullanımı

Huncalife Nature Saç Bakım Maskesini haftada 1 ya da 2 defa saç köklerinin ihtiyacına göre kullanabilirsiniz.. Özellikle saç uçları ve problemli bölgelere yoğun sürmeye dikkat ediniz. Ortalama 3 dakika beklettikten sonra bol su ile durulayınız.