31 Aralık 2017

Huncalife Tarihçesi

Huncalife Tarihçesi – Huncalife Nedir?

Huncalife Tarihçesi, huncalife nedir, kimindir, ne zaman kuruldu.

Hunca Kozmetik 1957 yılında kurulan, Türk kozmetik ürün üretim endüstrisinin en köklü kuruluşlarından biridir. Deodorant ve parfüm üretim alanında lider konumda bulunan Hunca, yaratıcı kimliği ile tercih edilerek her zaman ön plana çıkmıştır. Hunca Kozmetik 1978 yılında Türkiye’nin ilk yerli erkek parfümü ve aftershave serisi olan Madigan ile başlayan yolculuğunda She, Caldion, Jagler, Viva Caprio gibi markaları ile gerek yurtdışı, gerekse Türkiye’de büyük ilgi görmektedir. Hunca Kozmetik, 2011 yılında, yarım asrı aşkın tecrübesinden gelen güçle tecrübesini birleştirerek HuncaLife markasıyla doğrudan satış dünyasına adım atmıştır.

HuncaLife, temsilcilerine iş, gelir ve eğitim imkanları sunarak HAYATLARINI DEĞİŞTİRMEYİ amaçlamakta, bu sayede temsilcilerine yüksek gelir anlamında katkıda bulunmayı hedeflemektedir. % 100 Türk Şirketi olan HuncaLife, 22000 m2 arazi üzerine kurulu üretim tesislerinde ürettiği 1000 üzerinde güzellik ve bakım ürününü kendi Ar-Ge merkezinde geliştirmekte; aynı zamanda sahip olduğu Helal, GMP, ISO 9001 ve Turquality Belgeleri ile müşterilerini memnun etmeyi ve onlara sağlıklı ürünler sunmayı amaçlamaktadır.

Hayatınız Değişsin!

Huncalife, ek gelir ya da iş imkanı arayan, 18 yaşını doldurmuş herkese yurt dışı seyahatlerinden araba kullanım hakkına, ürün ve kişisel gelişim eğitimlerinin verildiği akademilerden eğlenceli organizasyonlara kadar pek çok fırsatı içeren yeni ve profesyonel bir kapı açar. Temsilcilerimizin üyelikleri miras yoluyla ailesinin diğer üyelerine aktarılabilir.

Farkında Olmak

Sektörde deneyim, kalite ve marka gücümüzün farkındayız. Aynı zamanda Huncalife Türkiye olarak gücümüzün, temsilcilerimiz ile birlikte ulaşabileceklerimizin farkındayız.

Doğru Kararlar Vermek

Verilen her doğru kararın bizimle yürüyen temsilcilerimizin hayatında çok şey değiştireceğini iyi biliyoruz.

Hızlı Olmak

Rekabet dünyasında hızlı ve kararlı olmanın yükse avantaj sağlayacağını biliyoruz.

Çözüme Odaklanmak

Doğru ve kesin çözümler ile kaynaklarımızı değerlendiriyor, yapıcı ve hızlı alternatifler üretiyoruz.

İstikrar

İstikrarla doğru yolda ilerlemenin başarıyı getireceğini biliyoruz.