29 Aralık 2017

Temsilci Olmak

HUNCALIFE bünyesinde olmak

HuncaLife ile kaliteli, uygun fiyatlı ürünler kullanır, aracısız olarak doğrudan üretici bir firmadan alışveriş yapmanın kolaylığını ve rahatlığını yaşarsınız. HuncaLife, tüm temsilcilerine eşit fırsatlar sunar, kendi emeğiniz ile doğru orantılı bir gelir sağlamanıza yardımcı olur.

HuncaLife temsilcisi kimdir?

HuncaLife sistemine katılmış, ürünlerini kullanan ve tavsiye ederek bu sistemden gelir elde eden serbest girişimcidir.

HuncaLife sponsoru / lideri kimdir?

HuncaLife sistemine sizi dahil eden kişiye verilen ünvandır.

Temsilci kaydımı yaptıktan sonra ne zaman çalışmaya başlayabilirim?

Temsilciliğiniz sistemde kayıt oluşturulduktan hemen sonra aktif duruma gelir. İstediğiniz zaman sipariş verip, çalışmaya başlayabilirsiniz.

Temsilci olarak talep ettiğim sponsor altında kayıt olabilir miyim?

HuncaLife temsilcisi, kayıt esnasında istediği sponsor altına kayıt olabilir. Eğer temsilci kayıtlarında talep ettiği sponsoru yok ise, şirketin atadığı sponsor altına kayıt olup faaliyetlerini sürdürebilir.

Cemile Yaprakcı Sponsorluğunda sisteme üye olmak için burayı tıklayın.

0506 201 19 15

Sonradan sponsor değişikliği yapabilir miyim?

Sisteme kayıt olduktan sonra, 48 saat içerisinde müşteri hizmetleri departmanımızla iletişime geçerek sponsor değişikliği yapabilirsiniz.. Huncalife şirket ilkeleri kitapçığından daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

HuncaLife temsilciliğimi nasıl iptal ettirebilirim?

Hiç sipariş verilmez ise 3 ay, sipariş verildiği takdirde 6 ay sonunda temsilciliğiniz sistem tarafından otomatik olarak pasif duruma getirilir. Bu süreleri beklemek istemeyen temsilcilerin, müşteri hizmetleri departmanına göndereceği yazılı istifa dilekçesi ile temsilciliğini sonlandırılabilmesi mümkündür..HuncaLife sistemine tekrardan dahil olabilmek için 6 ay beklemek gerekmektedir.

HuncaLife ürünlerini nasıl satın alabilirim?

Ürünlerimizi, HuncaLife temsilcileri aracılığıyla satın alabilir, size en yakın bölgede bulunan HuncaLife temsilcisi ile iletişime geçerek, tüm siparişlerinizi ona verebilir ya da sistem üzerinden HuncaLife temsilcisi olup ürünlerimizi %40 kazanç fırsatı ile satın alabilirsiniz.

Hemen temsilci olmak ve sipariş vermek için 0506 201 19 15 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.